Hip Hop

JATANCZE.PL to szkoła tańca, w której stawiamy na propagowanie tańca break dance oraz hip hop. Oba są niezwykle atrakcyjne i widowiskowe, dlatego też tak dużą popularnością cieszą się wśród młodzieży i dzieci. W JATANCZE prowadzimy zajęcia taneczne, podczas których możecie dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z kulturą hip hop oraz całkiem sporo teoretycznych informacji
o tym stylu tanecznym.

Zajęcia hip hop prowadzimy na terenie Dąbrowy Górniczej. Kurs tańca odbywa się w kilku dąbrowskich szkołach. Zajęcia prowadzone są w kilkuosobowych grupach przez doświadczonych tancerzy instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie przeszkolenie w zakresie tańca hip hop. Podczas zajęć uczymy ciekawych figur akrobatycznych oraz stawiamy na wypracowanie u uczestników gimnastycznej sprawności. Jest to niezwykle ważne podczas tańca, ale również wpływa na poprawę ogólnej sprawności ruchowej oraz kształtuje poprawną postawę u dzieci i młodzieży. Dodatkowo każdy układ choreograficzny wzbogacamy atrakcyjnymi trikami i ciekawymi krokami, które będą przydatne na każdej imprezie tanecznej.

Nauka tańca z JATANCZE to ciekawa alternatywa dla tańca towarzyskiego. Do wzięcia udziału
w zajęciach zapraszamy młodzież i dzieci w wieku szkolnym. Każdy z uczestników naszych kursów, jeśli ma mniej niż 18 lat, musi posiadać zgodę rodziców lub opiekunów na udział w kursie tańca. Podczas nauki tańca hip hop zapewniamy doskonałą zabawę w gronie rówieśników oraz dużą ilość ruchu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do regularnego uczęszczania na kurs tańca hip hop w Dąbrowie Górniczej!